Trička se psy

Máte doma pejska? Milujete psy a nedokážete si představit, že byste bez nich měli existovat? Pak si pořiďte originální tričko se psem, které budete moci nosit do školy, do práce, zkrátka kamkoliv vás jen napadne. Všem ve svém okolí dáte najevo, že pes je váš nejlepší přítel. Všichni „pejskomilové“ tak mohou vybírat z pestrobarevných bavlněných triček v jednoduchém střihu, které zdobí motivy nejrůznějších psích plemen.

Roztomilé nebo drsné tričko se psem

Tričko se psem může být roztomilé, divoké, agresivní i nevinné, stejně jako váš pejsek. Menší rasy psů, jako jsou yorkshirští teriéři, mopsíci nebo boloňští psíci, vypadají na tričkách určitě mnohem roztomileji než psi bojových plemen, kteří spíše nahánějí hrůzu. Pokud ale chcete děsit kolemjdoucí i vy, klidně si takové triko oblékněte. Můžete si vybrat rasu psa, která se vám líbí a po které toužíte, nebo zvolit plemeno pejska, které už máte doma. Tričko se psem můžete pořídit nejen sobě, je skvělé i pro děti, kteří tak mohou mít svého zvířecího kamaráda neustále při sobě.

Trička s potiskem psů pro každého

Tričko s potiskem psa si tak může obléci opravdu každý. Barvu trika určuje především plemeno psa. Může vycházet z barvy jeho srsti, což vypadá velmi zajímavě. Trička s potiskem psa mají volnější klasický střih a prodávají se ve všech standardních velikostech. Mohou si je tak bez problémů obléknout muži i ženy. Tričko můžete nosit nejen na doma, ale i na procházky se svým čtyřnohým kamarádem. Má klasický kulatý výstřih a krátké rukávy, díky kterým si ho můžete bez obav oblékat po celý rok.

Potisk psa na tričku je aplikován metodou zvanou sítotisk, což znamená, že dlouho vydrží a jen tak se vám neopere. Pořiďte si tričko s tímto věrným společníkem, který je podle mnohým tím nejlepším přítelem člověka. Jak jinak mu dát najevo svou náklonnost než miskou se žrádlem a tričkem s jeho podobou. Trička se zvířátky jsou v poslední době módním a oblíbeným doplňkem.