Trička s kočkami jsou in

Každá žena může být kočka, obzvlášť pokud si oblékne toto zvířecí tričko. Trika jsou určena nejen pro všechny milovnice chlupatých domácích mazlíčků. V tričku s kočkou můžete být roztomilí a divocí zároveň. Můžete si vybrat nejen kočku domácí, ale také divokou šelmu, jakou je třeba lev, tygr, gepard nebo puma. Mezi oblíbená kočičí trička patří také motivy s Hello Kitty, která sklízí úspěch především u mladší části ženské populace.

Oblíbená trička s kočkou

V nabídce najdete trička všech barev. K dostání jsou pastelové i výrazné odstíny. Základem je samozřejmě černá a bílá, na které vypadá perfektně každý obrázek. Za zmínku ale stojí třeba i modré, hnědé, červené, zelené nebo růžové provedení. Na triku může být znázorněna celá kočka nebo jenom její hlava či pronikavé hluboké oči. Tričko si tak můžete zvolit i podle své nálady – pokud jste bručoun, sáhněte po zamračené nebo agresivní kočce, jestliže jste veselá kopa, zvolte si kočičku se širokým úsměvem.

Kočičí symbolika

Většina z vás si pořídí tričko s kočkou, protože má kočky ráda nebo je chová. Jen málokdo za kočkou hledá hlubší symbol. I na ten bychom se ale měli podívat. Kočky mohou symbolizovat mnoho povahových vlastností. Pro někoho je to tajemno, pro jiného faleš a pro dalšího nezávislost. Ve starověkém Egyptě byly kočky posvátné a ztělesňovaly bohyni Bastet. Následně vlivem křesťanské církve ale vzniklo kolem koček mnoho nehezkých pověr. Jistě znáte, že nosí smůlu, když vám přeběhne černá kočka přes cestu. Kočky se rovněž spojovaly s čarodějnicemi.

Toto temné období naštěstí brzy ustoupilo. Dnes jsou kočky báječnými společnicemi a oblíbenými domácími mazlíčky. Mnoho lidí hledá útěchu v pohlazení kočky nebo v pomazlení s ní. Kočky dokáží dodat energii a svým vrněním zlepšit náladu.

Pokud jste velký kočkomil, nad pořízením takového trička rozhodně neváhejte. Kočka, která na něm bude znázorněna, může vypadat přesně jako ta vaše – černá, bílá, mourovatá nebo třeba strakatá.